konkursy
WYNIKI KONKURSU NR 4

Wyniki konkursu nr 4 w formie bardzo nietypowej poniżej: 


WYNIKI KONKURSU NR 3

W konkursie nr 3 wygrwywa komentarz autorstwa
3kropki:


Nikt nie zasługuje na takie życie, żeby o chleb się musiał martwić każdego dnia... Obligatoryjnie bochenek powinien się należeć albo chociaż kajzerka mała, kawa też, a jak nie kawa to woda nasza przysłowiowa z cytryną...Dobrze by było na lato zawsze nową sukienkę się cieszyć! I bliscy powinni być blisko na zawsze! Protestuję przeciwko zbyt wczesnej utracie ukochanych osób i samotności!Protestuję przeciw braku swojego miejsca na ziemi i ogólnie szczęścia - takiego po ludzku szczęścia codziennego! 

A najbardziej mnie boli - bo o tym miało być - starość samotna, schorowana, bez pieniędzy na leki, na nowe okulary, na obiad w restauracji albo chociaż kawę w kawiarni...Życie na emeryturze w naszym kraju nie wiem czy w ogóle można nazwać życiem, a nie wegetacją raczej...I czy Ci ludzie, którzy nas wychowywali zasługują na taki los? Czy właśnie po tylu latach pracy i trudów dnia codziennego nie powinni cieszyć się pełnią życia i godnie spędzić ten ostatni etap, tą jesień przysłowiową. Bo nasza jesień życia powinna być ze złotymi liśćmi i z babim latem, ze słońcem grzejącym prosto w twarz, a nie deszczowa i ciemna, z zimnym wiatrem wiejącym w oczy...Zawsze płaczę oglądając dokument ,,Wszystko może się przytrafić'', gdzie sześciolatek biegając po parku z hulajnogą rozmawia ze staruszkami pięknie i mądrze. To porozumienie między pokoleniami niezmiernie mnie wzrusza i skłania do przemyśleń na temat przemijania i straconych szans w życiu. Chłopiec ze swoją dziecięcą naiwnością pyta i słucha. Słucha uważnie i próbuje zrozumieć, że śmierć jest nieuchronna. Próbuje zrozumieć dlaczego starszy pan ma posklejane stare okulary, a nie piękne nowe, dlaczego inny jest chory i musi chodzić o lasce, dlaczego kolejny mówi,że czuje obecność żony ukochanej, która niedawno odeszła...I tak mi się zamarzyło wtedy, żeby kiedyś każdy mąż o każdej żonie tak samo jak ten człowiek powiedział: że była najpiękniejszą i najmądrzejszą kobietą jaką znał...Wtedy może nawet starość byłaby łatwiejsza...Pozdrawiam
3kropka...


WSZYSTKIM WAM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PRZEPIĘKNE KOMENTARZE,
ZA DZIELENIE SIĘ ZE MNĄ CZĄSTKAMI WASZYCH HISTORII
ZA POŚWIĘCONY MI CZAS.

3kropce serdecznie gratuluję 
i bardzo proszę o kontakt ze mną na maila: 
skarzynia@wp.pl


....................................................................
WYNIKI KONKURSU nr 2


Z przyjemnością ogłaszam, że PIERWSZE miejsce w konkursie szpilkowym zajmuje:

Izabela z Chester, UK za zdjęcie: 
Iza wygrywa szpilki, które sama sobie wybierze :-)DRUGIE miejsce zajmuje Marysia z Warszawy za zdjęcie:
Marysia wygrywa naklejki personalne ze zdjęciem i adresem :-)
I tu zaskoczenie bo miejsce DRUGIE jest jeszcze jedno! Zajmuje je Lucy za zdjęcie:
Lucy wygrywa również naklejki personalne z adresem i zdjęciem :-) 
TRZECIE miejsce zajmuje Ola ze Skoczowa za zdjęcie:
Ola wygrywa karteczki do przepisów ze zdjęciem :-)Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim wygranym i bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie :-) 

Kolejny konkurs, za około 3 miesiące.

Dwa słowa do Uli: Ula, byłaś tak blisko! Jednym punktem wyprzedziła Cię Ola :-)
A tutaj konkurs o którym mowa: 


Konkurs nr 2

Ostatnio bardzo licznie do mnie zaglądacie. Statystki na moim blogu sięgnęły 100 tysięcy wejść. Dziś będzie szampan z tej okazji :-) Uważam, że mam co świętować :-) A wam bardzo, bardzo za odwiedziny dziękuję i z tej okazji ogłaszam drugi konkurs :-) ZASADY KONKURSU:

 • Każdy, kto bierze udział w konkursie musi wysłać mi zdjęcie swoich ulubionych szpilek pod adres skarzynia@wp.pl z jedno lub dwu zdaniowym opisem zdjęcia. 

  Może to być wasze zdjęcie w szpilkach, mogą być widoczne same stopy w szpilkach, mogą to być też same szpilki w fajnej scenerii. Nawet nie muszą być to wasze własne szpilki! Może podobają się wam szpilki koleżanki, którą sfotografujecie? Takie zdjęcie też będzie przyjęte. Nie mogą to być jednak zdjęcia komercyjne, publikowane gdziekolwiek do publicznego wglądu. 
  Wykluczamy zatem zdjęcie Jennifer Lopez w jej pięknych szpilkach od C. Louboutina ;-)
  Przykładowe zdjęcie do konkursu możecie zobaczyć na moim funpage'u jako zdjęcie w tle. 

 • W konkursie może wziąć udział każdy, kto czyta mój blog i chce go nadal czytać, czyli 
 • polubi "ona ma siłę…" na facebooku lub na bocznym wysuwanym pasku po prawej stronie
 • i zapisze się do obserwatorów bloga na wysuwanym pasku po prawej stronie. Zapisanie się do obserwatorów nie jest jednak konieczne :-) 
 • A także opublikuje na swoim profilu facebookowym (o ile go macie!) poniższy baner konkursowy z odnośnikiem na mój blog i informacją gdzie można znaleźć konkurs (w zakładce "KONKURSY"). Prowadzących bloga proszę o opublikowanie podlinkowanego baneru na bocznym pasku :-) 

Baner: 

 • Zdjęcie nie może być większe niż 1MB. 
 • W mailu, którym wyślecie mi zdjęcie, proszę podać swój identyfikator blogowy (jeżeli piszecie blog) oraz swoje imię i miejscowość, w której mieszkacie (jeżeli ktoś nie chce ujawniać swoich danych, proszę podać pseudonim i nie podawać miasta) 
 • Wysyłając zdjęcie, jednocześnie zgadzacie się na opublikowanie go na moim blogu i funpage'u. 
 • Wszyscy Jurorzy otrzymają wasze zdjęcia i ocenią je w skali od 1 do 10. Ja te punkty zsumuję i wybiorę te z największą ilością głosów. Jeżeli dwa lub więcej zdjęć otrzyma tę samą liczbę głosów, zastrzegam sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji. Choć decyzję będę konsultować z członkami jury.
Pamiętajcie! Nie będą wybierane najładniejsze szpilki, tylko sposób ich przedstawienia! Liczyć się będzie sceneria, oko fotografującego, opis zdjęcia itp. Jednym słowem, zdjęcie musi czymś ująć jurorów :-) 

 • Zdjęcia możecie nadsyłać od 17 stycznia do 15 lutego 2013r. Do 19 lutego konkurs zostanie rozstrzygnięty. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 lutego 2013r na blogu w zakłądce "KONKURSY". Do osób wygranych wyślę też maila z powiadomieniem. 


JURORZY KONKURSU:

Iwona Wiśniewska - (czyli ja) założycielka i właścicielka bloga ona ma siłę…
Adrian Jedrzejczyk - fotograf bloga o modzie dziecięcej szafeczka
Donata Bogusz - socjolożka z wykształcenia, podróżniczka z zamiłowania
Julitta M- Kowalska - mama czwórki dzieci i właścicielka bloga dom where life happens

NAGRODY są iście amerykańskie :-) :


1 MIEJSCE 

SZPILKI
do kwoty 70 dolarów amerykańskich (około 200zł)
Wyboru szpilek dokonacie same z ponad tysiąca wzorów na stronie zappos2 MIEJSCE

NAKLEJKI Z  ADRESEM 
Naklejki, które możecie wykorzystać do adresowania listów, kartek, przesyłek.
Będzie na nich widniało wasze imię, nazwisko, adres i jak chcecie to też zdjęcie. 64 sztuki.


3 MIEJSCE

KARTECZKI DO PRZEPISÓW  
Specjalne karteczki do zapisywania ulubionych przepisów kucharskich, możliwa jest wersja z waszym zdjęciem. 24 sztuki.Osoba, która zajmie 1 miejsce może wymienić swoją nagrodę na nagrody z miejsca 1 i 2. Osoba, która zajmie 2 miejsce może zamienić swoją nagrodę na tą z miejsca 3.


Wszystkim bardzo dziękuję za udział w konkursie i czekam na zdjęcia! :-) 
POWODZENIA 


Iwona
Mam dla was jeszcze informacje o trzech innych fajnych konkursach (candy) 
Jak chcecie możecie tam zajrzeć:

Candy u Julitty tu do wygrania fajny kocyk dla dziecka :-)  - do 13 lutego

Candy u Maryś tu do wygrania wyjątkowe pieczątki do tkanin i papieru :-) - do 1 lutego

Candy u Izabeli tu do wygrania angielskie herbaty i nie tylko :-) do 17 lutego2 komentarze:

 1. Alez szalony konkurs :)))) az mi slow brak tak sie pozytwynie usmialam!!! I pomyslec ze przed chwila siedziala w zadumie bo jutro mina dwa tygodnie... Dzieki Ci szalona Kobieto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wygranym:)... Szczególnie pierwszego miejsca za szpilki Żary które kocham miłością ogromna i platoniczna bo ich nie mogę nigdzie dostac

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)