14 października 2014

NOWY ADRES BLOGA

Nadszedł czas na zmiany :) Od dziś chcąc czytać blog ona ma siłę, proszę wchodzić na onamasile.com
Znajdziecie tam nową, spokojniejszą odsłonę bloga, ale cała reszta się nie zmieni :) pisać będę z pewnością tak samo!

Osoby które dodały mój blog do listy obserwowanych blogów ( tzw. obserwatorzy google) proszę o ręczne dodanie nowego adresu. Niestety na nowym blogu nie będzie opcji obserwatorów. Ale oczywiście każdy może wpisać mój nowy adres i nadal będą wyświetlały mu się powiadomienia o nowych postach.  Jeżeli chodzi o kręgi google, nic się nie zmieni.

Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu zostanie uruchomione automatyczne przekierowywanie z obecnego bloga na nowy.  Ale po około pół roku obecny blog zostanie usunięty.

Wszystkich serdecznie zapraszam! :)

www.onamasile.com

17 komentarzy:

 1. oj-jak mi ciężko przychodzi akceptacja zmian- ale dla Ciebie wszystko. przeniosę się gdzie chcesz ;-) buziolam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nowy blog jest podobny w sumie ale za to jest dużo bardziej funkcjonalny. wygodniejszy w obsłudze dla mnie, i chyba dla was też będzie wygodniej bo są możliwości wyszukiwania i odpowiedzi na komentarze dostaje się mailem i takie tam :):) ja lubię zmiany w życiu a na blogach też nie lubię! czuję wtedy że ten stary blog już przestaje istnieć i wchodzę w coś nowego zupełnie, jakbym szła do innej osoby.. sama nie wiem czemu.. więc rozumiem Cię :) ale i tak zapraszam szczerze na nowy blog :)

   Usuń
 2. w takim razie przeprowadzam się z Tobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o, ja też nie lubię zmian ale dla Ciebie je przejdę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dopiero zaczęłam chłonąć atmosferę Twojego bloga, a już trzeba się przenosić. Jestem z Tobą i będę się zaczytywać i poznawać Twój świat na każdej platformie :)

   Usuń
  2. Haha dziekuje I zapraszam :) przenosiny nigdy nie sa latwe!

   Usuń
 5. Przyzwyczaiłam się do tego miejsca, polubię i nowe:) Tylko pisz, pisz, pisz
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Zmieniłam adres na nowy na liście blogów, do których zaglądam, ale pokazała mi się taka informacja: „ Nie można wykryć kanału dla tego adresu URL. Czas opublikowania i aktualizacji postów w blogu nie będzie pokazywany”. Niewiele z tego rozumiem, więc pytam, coś robię źle czy tak już będzie? Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W weekend informatyk będzie to naprawiał. Dziękuję za informację! Jak pojawi się rozwiązanie napiszę na tym blogu tutaj!

   Usuń
  2. uż teraz powinno być wszystko w porządku w wstawieniem do obserwowanych blogów. tylko adres bloga jest odrobinę inny. Podaję pod spodem odpowiedz twórcy strony:
   Witam wszystkich zainteresowanych dodaniem bloga do obserwowanych, mi się udało więc wszystkim też powinno się udać. Wchodzimy na bloggera -> Lista czytelnicza -> Dodaj -> wklejamy adres kanału rss bloga czyli http://www.onamasile.com/feed/ i zatwierdzamy, jeśli wyskoczy komunikat o braku kanału klikamy na „Zarządzaj” (po prawej stronie koło zębate) i tam dodajemy ponownie ten adres (na na samym dole listy jest przycisk DODAJ) W razie problemów proszę o kontakt, jako twórca bloga chętnie pomogę, wszelkie zapytania proszę kierować na kontakt@zoomgeestudio.com. WordPress ma trochę inną strukturę jeśli chodzi o kanał rss, ale myślę że ta instrukcja powinna pomóc. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Nowy adres działa bez zarzutu :) Nic więcej nie musiałam robić. Pozdrawiam :)

   Usuń
 7. Witam serdecznie,
  mam od niedawna komputer. Czytałam Pani bloga. A od marca mam ogromny problem z wejściem w nowy adres.

  Czy można mnie pokierować krok po kroku? Mam 68 lat i trochę mi ciężko. Próbuję, próbuję i za nic nie potrafię wejśc w nowy adres 'onamasiłę'.

  Czytając bloga dostarcał mi on ogromnej energii .... chętnie i z dużą fascynacją czytałam te wszystkie pełne optymizmu myślia teraz się urwało ...

  Proszę o pomoc.

  Pozdrawiam Maria.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)